Ebook. Dieta mamy. Jak jeść zdrowo w ciąży i po narodzinach. Małgorzata Jackowska
- Dieta przed ciążą, w ciąży i podczas karmienia piersią – co jeść, a czego unikać? Dr Małgorzata Jackowska rozwiewa mity, podpowiada, jak zadbać o zdrowie mamy i dziecka, oraz omawia kluczowe składniki odżywcze i suplementację.
Przedsprzedaż trwa od 21.03 do 9.04!
Tylko w tym czasie możesz zamówić książkę ze specjalnym dodatkiem w PDF, w którym znalazł się talerz żywieniowy mamy ze ściągawką jak komponować jadłospis na co dzień, które produkty wybierać najczęściej, a których unikać.
Dodatek otrzymasz osobną wiadomością e-mail maksymalnie do 2h od złożenia zamówienia. Sprawdź również w folderze SPAM.
Praktyczny poradnik autorki bestsellerowej książki „Spokojnie, to tylko rozszerzanie diety”. Dr Małgorzata Jackowska odpowiada na wszystkie pytania dotyczące diety matki, które zadają sobie kobiety planujące ciążę.
Małgorzata Jackowska rozprawia się z mitami dotyczącymi tego, co można, a czego nie można jeść w ciąży, i odpowiada na pytania:
- Co jeść przed ciążą, aby zwiększyć szansę na jej prawidłowy rozwój?
- Jak odżywiać się w trakcie ciąży, aby optymalnie przyczynić się do dobrostanu dziecka?
- Czy konieczna jest suplementacja i jak zapewnić sobie prawidłowy poziom składników odżywczych?
- Jak dzięki odpowiedniej diecie zapewnić sobie wszystkie niezbędne składniki na czas laktacji?
dr inż. Małgorzata Jackowska – dietetyczka z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w tematyce żywienia niemowląt i małych dzieci oraz matek w czasie ciąży i karmienia piersią. Autorka artykułów, książek „Spokojnie, to tylko rozszerzanie diety”, „«Niejadki» i nie tylko”, wykładów, szkoleń i warsztatów, organizatorka konferencji dla rodziców i specjalistów.
„Mamania. Pierwszy kontakt” to seria książek, które powinny znaleźć się na półce każdego rodzica. Do stworzenia serii zaproszono osoby, które w rzetelny i jasny sposób przekazują wiedzę na najróżniejsze tematy: od jedzenia po wychowanie. To książki zwięzłe, praktyczne, przedstawiające w wyczerpujący sposób najważniejsze zagadnienia. Poznaj wszystkie książki z serii tutaj.
Rekomendacje:
Przygotowanie do ciąży, zdrowa dieta w jej trakcie i odżywianie w okresie laktacji – wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w tej książce. Konkretna, rzetelna i pełna praktycznych wskazówek. Nie wiesz, co jeść w ciąży i czy suplementacja jest konieczna? Sięgnij po tę książkę! Małgorzata Jackowska opiera się na naukowych faktach i podpowiada, jak świadome odżywianie może wpłynąć na zdrowie twoje i dziecka.
Joanna Pietrusiewcz, prezeska Fundacji Rodzić po Ludzku