Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
Zapowiedź: Poukładaj to sobie w głowie. 100 maili do Ciebie o rodzicielstwie i partnerstwie. Aga Rogala
On special offer New in

Zapowiedź: Poukładaj to sobie w głowie. 100 maili do Ciebie o rodzicielstwie i partnerstwie. Aga Rogala

  • Książka to zbiór 100 najlepszych maili wysyłanych w newsletterze autorki, które pomogą nam radzić sobie z codziennością. Do czytania przy porannej kawie, aby pomyśleć w ciągu dnia o tym, co nas uwiera, a co cieszy w naszych związkach i rodzinach.
Regular price: 49,90 zł(Discount 20%)
39,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 34,90 zł
List price:49,90 zł
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Kłótnie w związku. Trudności z dziećmi. Stres w pracy, brak czasu na cokolwiek, a tu jeszcze pranie trzeba rozwiesić…
I chociaż teoretycznie wiemy, że relacje z bliskimi potrzebują skutecznej komunikacji, otwartości na drugiego człowieka i pracy z własnymi emocjami, to w praktyce… bywa różnie.

Aga Rogala, terapeutka rodziców, którą na Instagramie obserwuje kilkaset tysięcy użytkowników, co środę wysyła swoim subskrybentom maile, które pomagają im radzić sobie z codziennością. "Poukładaj to sobie w głowie" zawiera najlepsze z nich oraz dodatkowe teksty napisane specjalnie do książki. Do czytania przy porannej kawie, aby pomyśleć w ciągu dnia o tym, co nas uwiera, a co cieszy w naszych związkach i rodzinach.
Zainspiruj się, skorzystaj z prostych narzędzi i… poukładaj to sobie w głowie!

„To książka, która sprawi, że przestaniemy czuć się jako rodzice samotni. Samotni w zmaganiach, osamotnieni w kolejnych porażkach, których doświadczamy, a o których nie wszyscy mówią głośno. To książka, która sprawi, że poczujemy się bardziej kompetentni, pewni siebie i śmiali w budowaniu relacji ze swoimi dziećmi. To życzliwa i niezwykle konkretna książka. Trzyma mocno za rękę, jak dobra koleżanka czy zaufany psycholog".
Marta Iwanowska-Polkowska, psycholożka i coachyca, autorka książki „#nażyć się. Jak zacząć nażywać się dziś, pamiętać o tym jutro i już nigdy o sobie nie zapomnieć”

„Jakie to szczęście, że poproszono mnie o recenzję tej książki, bo już po trzeciej stronie wiedziałam, że wpadłam jak śliwka w kompot, a Aga Rogala zyskała nową wierną fankę. Pokochałam to, w jak przystępny, barwny, praktyczny i inspirujący sposób autorka pisze o sprawach, które dotykają istoty naszego życia. Chciałam podkreślić co drugie zdanie i natychmiast wysłać cytaty i fragmenty znajomym. To, o czym pisze autorka, nie tylko inspiruje i porusza, ale też – co absolutnie doceniam i szanuję – jest bardzo praktyczne i zorientowane na działanie. Przy całym naszym zabieganiu ta przystępność i długość kolejnych odcinków sprawiają, że można nawet przy braku czasu pięknie nakarmić się smacznym kąskiem inspiracji i mądrości”.
Martyna Broda, certyfikowana trenerka biznesu oraz coacherka, autorka serii „Jesteś kimś wyjątkowym”

Brand
Symbol
9788368021219
Autor
Agnieszka Rogala
Tytuł
Poukładaj to sobie w głowie. 100 maili do Ciebie o rodzicielstwie i partnerstwie
Czyta
Aga Rogala
Premiera
15 maja 2024
Wydawnictwo
Mamania
EAN
9788368021219
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel