Numer telefonu: +48 504602035 | E-mail: sklep@relacja.net
pixelpixel
Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O kobietach dla kobiet

( ilość produktów: 24 )

Warto mówić o kobietach wyjątkowych: aktywistkach, reformatorkach, edukatorkach i pisarkach. Cenimy głos kobiet i cieszymy się, że mamy okazję szerzyć ich idee.

Polecamy książki Joan Didion - wybitnej amerykańskiej pisarki i dziennikarki. Do tej pory wydaliśmy wznowienie "Roku magicznego myślenia" - nagrodzonego National Book Award, zbiór esejów i tekstów "Powiem Wam, co o tym myślę". W tym roku ukazują się po raz pierwszy w Polsce "Błękitne noce".

W zestawieniu nie mogło zabraknąć także książek Marty Dzido, która w swojej twórczości skupia się przede wszystkim na kobietach. W zbiorze opowiadań "Sezon na truskawki" przeczytamy o kobiecej seksualności i doświadczeniach w związkach, "Małż" to z kolei krytyczny portret współczesnego świata i gorzka historia głównej bohaterki Magdy, która mierzy się z trudną sytuacją na rynku pracy.

Polecamy także autobiografię Megan Rapinoe ("Jedno życie"), złotej medalistki olimpijskiej i dwukrotnej mistrzyni świata kobiet, która nie obawia się wykorzystywać swojej pozycji, by walczyć o tych najsłabszych i wykluczanych. 

pixel