Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
Kuku i Rajtek sprzątają pokój
On special offer

Kuku i Rajtek sprzątają pokój

  • Kuku i jego nieodłączny pies Rajtek w nowej odsłonie, która (nie obiecujemy!) może pomóc w utrzymaniu porządku w dziecięcym pokoju.
Regular price: 44,90 zł(Discount 20%)
35,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 19,90 zł
List price:44,90 zł
of
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Kuku i jego nieodłączny pies Rajtek w nowej odsłonie, która (nie obiecujemy!) może pomóc w utrzymaniu porządku w dziecięcym pokoju.
Pogłaszcz pieska, przeturlaj piłkę, policz klocki, wydawaj dźwięki jak samochód, a na koniec podskocz wysoko z radości razem z bohaterami tej wyjątkowej książki!


Kolejna książka niezrównanego duetu autorki Moniki Kamińskiej i ilustratora Andrzeja Tylkowskiego. Pierwsza z serii, „Kuku i historia pępka”, została niezwykle ciepło przyjęta przez małych czytelników i ich rodziców, znalazła się również na pokonkursowej liście Książki Roku 2018 Polskiej Sekcji Ibby. Monika Kamińska jest również autorką serii o przygodach Bąbli („Wakacje z Bąblami”, „Mroźne przygody Bąbli”) oraz powieści dla starszych dzieci („Tajemnica niebieskich drzwi”, „Wspomnienia z planety Ziemia”).Brand
Symbol
9788367216074
Series
Autor
Monika Kamińska
Ilustracje
Andrzej Tylkowski
Tytuł
Kuku i Rajtek sprzątają pokój
ISBNMore
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
978-83-67216-07-4
Liczba stron
40
Oprawa
oprawa twarda
Premiera
20 kwietnia 2022
Wydawnictwo
Mamania
Wymiary
250x250
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel