Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
EBOOK Nasze zaginione serca.
On special offer New in

EBOOK Nasze zaginione serca.

  • Czytaj tak, jak lubisz. Ebooka „Nasze zaginione serca", tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie na każdym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi
Size
44,90 złLowest price in 30 days before discount(Discount 20%)
35,92 zł
incl. VAT / egz.
List price:44,90 zł
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Najnowsza powieść autorki „Małych ognisk”.
Po straszliwym kryzysie ekonomicznym w USA powstaje represyjny system rządów, w ramach którego władze mogą przesiedlać dzieci dysydentów, szczególnie tych o azjatyckim pochodzeniu. Jednym z takich dzieci jest dwunastoletni Bird, który mieszka z ojcem, emerytowanym profesorem Harvardu zdegradowanym do pracy w bibliotece.
Bird za wszelką cenę chcę się dowiedzieć, co stało się z jego zaginioną trzy lata wcześniej matką, poetką chińskiego pochodzenia. Kiedy chłopak otrzymuje tajemniczy list z zaszyfrowanym rysunkiem, zostaje wciągnięty w jej poszukiwania. Zetknie się z zakazanymi ludowymi przypowieściami, wejdzie do podziemia działalności bibliotek i pozna historie dzieci zabranych rodzicom.
Jak to możliwe, że pozornie cywilizowana społeczność ignoruje jawną niesprawiedliwość? Co jest w stanie zrobić matka, aby ochronić swoje dziecko? „Nasze zaginione serca” to opowieść o świecie, w którym szukano winnych kryzysu, i o świecie, w którym ich znaleziono. Zawsze są przecież jacyś oni, jacyś inni, odzierani z godności, pozbawiani tożsamości.


Wyczekiwana trzecia powieść Celeste Ng, amerykańskiej pisarki o chińskich korzeniach, autorki bestsellerowych „Małych ognisk”, na podstawie których Reese Witherspoon stworzyła ceniony serial.

„Nie pozostawia obojętnym”. Stephen King

Bestseller New York Timesa

Książka roku 2022 według: People, TIME Magazine, The Washington Post, USA Today, NPR, Los Angeles Times, Oprah Daily

 

Brand
Autor
Celeste Ng
Tytuł
Nasze zaginione serca
Liczba stron
352
ISBN MOBI
978-83-67555-60-9
ISBN EPUB
978-83-67555-59-3
Warunki dostępu
nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Rodzaj zabezpieczenia
Watermark
Format ebooka
MOBI
EPUB
Oprawa
oprawa miękkaMore
(o. klejona z elastycznymi okładzinami)
Premiera
22 marca 2023
Wydawnictwo
Relacja
Tłumaczenie
Elżbieta Janota
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel