Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
Ocalić Ofelię. Jak troszczyć się o dorastające dziewczęta.
On special offer New in

Ocalić Ofelię. Jak troszczyć się o dorastające dziewczęta.

  • Jakie są współczesne dziewczyny? Czym się różnią od swoich poprzedniczek, z jakimi wyzwaniami się zmagają? Jak pomóc nastolatce wyrosnąć na silną i pewną siebie kobietę, której będzie się po prostu dobrze żyło w społeczeństwie i z samą sobą?
Regular price: 49,90 zł(Discount 20%)
39,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 29,90 zł
List price:49,90 zł
of
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Jakie są współczesne dziewczyny? Czym się różnią od swoich poprzedniczek, z jakimi wyzwaniami się zmagają? Jak pomóc nastolatce wyrosnąć na silną i pewną siebie kobietę, której będzie się po prostu dobrze żyło w społeczeństwie i z samą sobą?
Pierwsze wydanie swojej kultowej książki Mary Pipher, psycholożka i profesorka zajmująca się wpływem kultury na zdrowie psychiczne, napisała w 1994 roku. Od tamtego czasu nasze społeczności zmieniły się w nieprawdopodobnie szybki sposób, a rzeczywistość podlega przemianom, za którymi niełatwo nadążyć. Do współtworzenia nowego wydania „Ocalić Ofelię” prof. Pipher zaprosiła zatem swoją córkę Sarę. W oparciu o dane naukowe, doświadczenie zawodowe i osobiste, autorki szukają odpowiedzi na pytania, jak:
– wzmacniać poczucie własnej wartości u dorastających dziewcząt
– pomóc im ukształtować ich tożsamość
– ocalić ich wyjątkową wartość
– pomóc im tworzyć trwałe związki z innymi.
Pipher i Gilliam badają wpływ mediów społecznościowych na rozwój współczesnych nastolatek i analizują rosnące znaczenie aktywizmu społecznego w ich życiu. Pokazują, jak istotna stała się dla nich akceptacja różnorodności i niezgoda na utrwalanie nierówności społecznych. Dzięki połączeniu wnikliwych badań i rzeczywistych przykładów naświetlają wyzwania, przed którymi stoją nasze córki, uczennice, koleżanki naszych synów i małe sąsiadki. 

 

 

Brand
Symbol
9788367216289
Autor
Mary Pipher
Tytuł
Ocalić Ofelię. Jak troszczyć się o dorastające dziewczęta.
ISBNMore
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
978-83-67216-28-9
Liczba stron
400
Oprawa
oprawa miękkaMore
(o. klejona z elastycznymi okładzinami)
Premiera
19 października 2022
Autor II
Sara Pipher Gilliam
Tłumaczenie
Anna Czechowska
Wymiary
140x205
Wydawnictwo
Mamania
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixel