Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
Rośnij w górę
On special offer New in

Rośnij w górę

  • Do baaardzo wysokiego budynku wchodzi dwoje dzieci. Po kolei wchodzą na każdą kondygnację. A na samej górze jest przyjęcie, na którym się spotykają!
Regular price: 39,90 zł(Discount 30%)
27,93 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 27,93 zł
List price:39,90 zł
of
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Do baaardzo wysokiego budynku wchodzi dwoje dzieci. Po kolei wchodzą na każdą kondygnację. Na parterze jest sklep z czapkami i kapeluszami. Na pierwszym piętrze mieszka lew, który kocha szybkie samochody. Na drugim syrena bierze kąpiel w wannie – i tak z każdym piętrem poznajemy wszystkich mieszkańców. A na samej górze jest przyjęcie, na którym się spotykają!

Wielkoformatowa książka harmonijkowa, która bez słów opowiada niezliczone zabawne historie. Ale to nie koniec niespodzianek! To nie tylko książka – po rozłożeniu i powieszeniu na ścianie jest miarką, na której można zaznaczać wzrost dziecka.

Rośnij w górę, mierz wysoko!

Tom Schamp – belgijski ilustrator, ukończył Sint-Lukas Brussels University College of Art and Design, studiował także w Poznaniu. Rysuje dla dzieci i dorosłych, ilustruje książki, projektuje plakaty i znaczki pocztowe.

Brand
Symbol
9788366117327
Autor
Tom Schamp
Ilustracje
Tom Schamp
Tytuł
Rośnij w górę
ISBNMore
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
978-83-66117-32-7
Liczba stron
10
Oprawa
książka kartonowa
Premiera
15 maja 2019
Wydawnictwo
Mamania
Wymiary
220x340
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel