Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
Zapowiedź: Zanim wyblakną wspomnienia
On special offer New in

Zapowiedź: Zanim wyblakną wspomnienia

  • Trzecia część bestsellerowej serii „Zanim wystygnie kawa”. Czworo tajemniczych nieznajomych i zupełnie nowa kawiarnia.
Regular price: 44,90 zł(Discount 20%)
35,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 35,92 zł
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Na zboczu góry Hakodate w północnej Japonii kawiarnia Donna Donna słynie z olśniewających widoków na port. Ale to nie wszystko. Podobnie jak urocza tokijska kawiarnia Funiculi Funicula, Donna Donna oferuje swoim klientom niezwykłą możliwość podróży w czasie.
„Zanim wyblakną wspomnienia” to historia czworga nowych klientów, z których każdy ma nadzieję przenieść się w czasie i naprawić przeszłość. Wśród znajomych twarzy z poprzednich powieści Toshikazu Kawaguchiego pojawią się też: córka, która ma żal do rodziców, że ją osierocili; tęskniący za ukochaną komik; pogrążona w żałobie starsza siostra i młody mężczyzna, który zbyt późno uświadamia sobie swoje uczucia. Czy odnajdą to, czego szukają?

Brand
Symbol
9788367817899
Autor
Toshikazu Kawaguchi
Tytuł
Zanim wyblakną wspomnienia
Format audiobooka
mp3
Czas trwania
6 godz. 23 min.
Czyta
Marta Markowicz
Tłumaczenie
Joanna Dżdża
Wydawnictwo
Relacja
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel