Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
EBOOK Jak pokolorować szkołę  Jakub Tylman
On special offer New in

EBOOK Jak pokolorować szkołę Jakub Tylman

  • Pierwsza książka dla nauczycieli i rodziców autorstwa Jakuba Tylmana – pedagoga, nauczyciela przedmiotów artystycznych, wizjonera, twórcy licznych inicjatyw edukacyjnych, laureata nagród i wyróżnień.
Size
Regular price: 44,90 zł(Discount 20%)
35,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 29,90 zł
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Do pierwszych zamówień dołączymy limitowaną pocztówkę z dedykacją od autora.

 

Czy w zwykłej polskiej szkole można zacząć hodować renifery? Zorganizować prawdziwe kino, zrezygnować z prac domowych, piec ciasta, a przede wszystkim – traktować szkolną społeczność z szacunkiem dla indywidualności i potrzeb uczniów, nauczycieli i rodziców?

Wyjątkowa książka nauczyciela, który od kilkunastu lat aktywnie i nieszablonowo zmienia oblicze polskiej szkoły. W książce dzieli się swoimi doświadczeniami, podpowiada rozwiązania i pokazuje, jak każdy z nas, i nauczyciel, i rodzic, może dołożyć swoją cegiełkę do przebudowy edukacji w duchu kreatywności i poszanowania dla uczniów.
Nie musimy czekać bezczynnie na kolejne wielkie reformy i ustawy. Możemy zacząć od tego, co najbliżej – szkoły, w której pracujemy, placówki, do której chodzą nasze dzieci.

Książkę uzupełniają wywiady z osobami aktywnie działającymi w obszarze polskiego szkolnictwa.

„Dla Kuby i jego zespołu, ludzi mądrych, dobrych i wrażliwych, nie ma rzeczy niemożliwych”. Przemek Staroń
„Żałuję, że sama nie mogłam chodzić do takiej szkoły, że nie tak radosne, twórcze, kreatywne były szkoły moich dzieci. Marzyłabym, aby takie szkoły były wszędzie”. Urszula Dudziak

 

O autorze: pedagog, nauczyciel przedmiotów artystycznych, autor książek edukacyjnych dla dzieci, twórca nowoczesnych projektów edukacyjnych i nieszablonowych rozwiązań w edukacji.

Inicjator ogólnopolskiej kampanii społecznej „Szkoły bez zadań domowych". Laureat Nagrody im. Ireny Sendlerowej za Naprawianie świata 2022", wyróżniony Nagrodą im. Janusza Korczaka, zwycięzca Plebiscytu Radiowej Czwórki NIEPRZECIĘTNI 2022, wyróżniony w konkursie Wielkopolski Nauczyciel Roku 2022. Odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty i wychowania oraz przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego Odznaką Honorową za zasługi dla województwa wielkopolskiego.

 

 

 

 

 

 

Brand
Symbol
9788367817806
Producer code
EBOOK9788367817806
Autor
Jakub Tylman
Liczba stron
240
Tytuł
Jak pokolorować szkołę
Wydawnictwo
9788367817547
Oprawa
oprawa twarda
ISBNMore
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
978-83-67817-54-7
Premiera
27 września 2023
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixel