Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
EBOOK Rozmowy o wychowaniu w szacunku. Nastolatki
On special offer New in

EBOOK Rozmowy o wychowaniu w szacunku. Nastolatki

  • Czy da się przygotować do bycia rodzicem nastolatka? Jak pomóc młodym osobom we wchodzeniu w dorosłość w świecie, który zmienia się na naszych oczach?
Size
Regular price: 44,90 zł(Discount 20%)
35,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 35,92 zł
List price:44,90 zł
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Czy da się przygotować do bycia rodzicem nastolatka? Jak pomóc młodym osobom we wchodzeniu w dorosłość w świecie, który zmienia się na naszych oczach?
Internet, uzależnienia, depresje, seksualność – to tylko niektóre z tematów ważnych dla dorastających młodych ludzi, które poruszane są w tej wyjątkowej książce. z ekspertami.
Wśród osób, które autorki zaprosiły do rozmów są neurodydaktyk Marek Kaczmarzyk, socjolog edukacji Łukasz Srokowski, pedagożka Anna Kasprzycka, terapeutka Jowita Wowczak, psychoterapeutka Katarzyna Panejko-Wanat i seksuolożka Katarzyna Gałązka.
Do książki włączone zostały również rozmowy z nastolatkami, które pozwalają lepiej poznać ich punkt widzenia i trudności, z jakimi borykają się młodzi ludzie w okresie dorastania.
Agata Frońska – prezeska Fundacji Wychowanie w szacunku, mama dwóch chłopców.
Katarzyna Kowalska-Bębas – certyfikowana trenerka Family Lab, trenerka uważności w edukacji, mama dwójki dzieci.
Patrycja Frania – trenerka, coachka, terapeutka młodzieży, doradczyni rodzinna, mama dwóch nastolatek.

 

Wydaje się, że książek dotyczących młodych ludzi powstało już wiele. Ja jednak sądzę, że jest ich wciąż za mało. A zwłaszcza takich, które wyposażają w wiedzę i umiejętności w sposób ciekawy i angażujący, oparty o ustalenia nauki i bardzo praktyczny, a w końcu – do bólu prawdziwy i autentyczny. Taki efekt najpełniej ujawnia się podczas tego, co jest ukoronowaniem ludzkiej komunikacji: prawdziwej rozmowy. Ta książka wpisuje się w tę charakterystykę doskonale. I dlatego jest nam tak bardzo potrzebna.

Przemek Staroń, psycholog, autor książek, Nauczyciel Roku 2018

 

Żeby wychować dziecko, potrzebna jest cała wioska. A jeśli chodzi o nastolatki, to w tej wiosce powinni zamieszkać sami mędrcy, bo towarzyszenie dziecku w dojrzewaniu we współczesnym świecie to dla rodziców nie lada wyzwanie. Ta książka to właśnie taka wioska– przestrzeń, w której spotykamy mądrych ludzi, dzielących się z nami swoją wiedzą i wspierających nas w wychowaniu naszych dzieci w momencie, kiedy tego wsparcia bardzo potrzebujemy.

Elżbieta Manthey, Juniorowo.pl

 

Brand
Symbol
9788367817790
Producer code
EBOOK9788367817790
Autor
Agata Frońska, Katarzyna Kowalska-Bębas, Patrycja Frania
Tytuł
Rozmowy o wychowaniu w szacunku. Nastolatki
ISBNMore
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
978-83-67817-55-4
Liczba stron
224
Oprawa
oprawa miękka ze skrzydełkami
Premiera
20 września 2023
Wydawnictwo
Mamania
Wymiary
140x205
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel