Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
EBOOK Dom na Wschodniej Sabina Jakubowska
On special offer New in

EBOOK Dom na Wschodniej Sabina Jakubowska

  • Czytaj tak, jak lubisz. Ebooka „Dom na Wschodniej", tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie na każdym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi.
Size
39,90 złLowest price in 30 days before discount(Discount 20%)
31,92 zł
incl. VAT / egz.
List price:39,90 zł
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Wznowienie debiutanckiej powieści Sabiny Jakubowskiej, autorki bestsellerowych „Akuszerek”. Powieść, której akcja rozgrywa się w małej lokalnej społeczności, skrywającej wiele tajemnic.


„Jesteśmy tu nowi i jesteśmy dziwni dla innych. Nikt nie oczekiwał, że będzie inaczej. Tylko dlaczego, zamiast wmieszać się w tłum, zaprzyjaźniamy się z jeszcze dziwniejszymi?”


Doro wraz z matką i młodszą siostrą przeprowadzają się na podkrakowską wieś. W pobliskim domu na Wschodniej mieszka ekscentryczna starsza pani, dwójka licealistów i mała dziewczynka. Kim jest Emma i jej podopieczni? Jakie tajemnice kryje ich dom? Wspólnie z nowymi przyjaciółmi Doro spróbuje rozwikłać sekret starego klucza i sznura korali.

 

Tymczasem jego matka pracuje jako położna i próbuje poukładać sobie życie, mierząc się z pełną wyzwań codziennością. Skąd ma wziąć siłę, aby zacząć wszystko od nowa?

 

Brand
Autor
Sabina Jakubowska
Tytuł
Dom na Wschodniej
Liczba stron
336
Oprawa
oprawa miękkaMore
(o. klejona z elastycznymi okładzinami)
ISBN MOBI
978-83-67817-15-8
ISBN EPUB
978-83-67817-14-1
Język ebooka
polski
Format ebooka
MOBI
EPUB
Premiera
17 maja 2023
Wydawnictwo
Relacja
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel