Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
EBOOK Całkiem nieźle, dzięki
On special offer New in

EBOOK Całkiem nieźle, dzięki

  • Czytaj tak, jak lubisz. Ebooka „Całkiem nieźle, dzięki", tak jak pozostałe książki w formacie elektronicznym przeczytacie na każdym urządzeniu obsługującym format epub lub mobi.
Size
Regular price: 39,90 zł(Discount 20%)
31,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 31,92 zł
List price:39,90 zł
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Przezabawny debiut powieściowy o spłukanej młodej kobiecie poszukującej radości i sensu w życiu po nieoczekiwanym rozstaniu, autorstwa komiczki, eseistki i wielokrotnie nagradzanej scenarzystki Moniki Heisey.


Maggie radzi sobie całkiem nieźle. Jasne, jest spłukana, jej doktorat na temat czegoś niejasnego zmierza donikąd, a jej małżeństwo trwało tylko 608 dni, ale w dojrzałym wieku dwudziestu ośmiu lat Maggie jest zdeterminowana, by rozpocząć nowe życie.
Teraz ma czas, by zająć się swoimi hobby, jeść hamburgery o czwartej nad ranem i ożywić swoje życie seksualne. Dopingowana przez przyjaciół Maggie przechodzi przez pierwszy rok życia singielki, od czasu do czasu randkując, od czasu do czasu budząc się na podłodze i zadając sobie po drodze trudne pytania.
„Całkiem nieźle, dzięki” to słodko-gorzka historia, która obnaża niepewność współczesnej miłości, przyjaźni i naszych poszukiwań tego, co lubimy nazywać „szczęściem”.


To jak „Seks w wielkim mieście” dla milenialsów z obsesją na punkcie mediów społecznościowych. Debiut, któremu nie można się oprzeć”. – Metro (UK)

Brand
Autor
Monica Heisey
Tytuł
Całkiem nieźle, dzięki
ISBN MOBI
978-83-67817-13-4
ISBN EPUB
978-83-67817-12-7
Język ebooka
polski
Format ebooka
MOBI
EPUB
Liczba stron
384
Premiera
31 maja 2023
Wydawnictwo
Relacja
Tłumaczenie
Janusz Ochab
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel