Free delivery from 200,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Safe shopping
Idosell security badge
Tajemnica niebieskich drzwi
On special offer New in

Tajemnica niebieskich drzwi

  • Na strychu babci Marianny są niebieskie drzwi, za które nikt od bardzo dawna nie zaglądał. Klucz do nich przepadł lata temu i nawet babcia nie pamiętała, co za nimi jest.
Regular price: 39,90 zł(Discount 20%)
31,92 zł
incl. VAT / egz.
Lowest price in 30 days before discount: 25,00 zł
List price:39,90 zł
of
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Na strychu babci Marianny są niebieskie drzwi, za które nikt od bardzo dawna nie zaglądał. Klucz do nich przepadł lata temu i nawet babcia nie pamiętała, co za nimi jest. Tola i Janek wiele razy przyciskali oczy do dziurki od klucza, ale nie zobaczyli nic poza ciemnością.

A kiedy rodzeństwu wreszcie uda się otworzyć niebieskie drzwi, rozpocznie się dla nich niezwykła przygoda. Okaże się, że spadające gwiazdy także mają swoje marzenia, a cena za spełnienie pragnień może być czasem zbyt wysoka…

Monika Kamińska – autorka bestsellerowej serii książek dla dzieci o codzienności małego Kuku. Pierwsza z serii, „Kuku i historia pępka”, została niezwykle ciepło przyjęta przez małych czytelników i ich rodziców, znalazła się również na pokonkursowej liście Książki Roku 2018 Polskiej Sekcji Ibby. „Tajemnica niebieskich drzwi” to jej pierwsza książka dla starszych czytelników.

 

 

Obejrzyjcie recenzję "Tajemnicy niebieskich drzwi"!

 

Brand
Symbol
9788366577411
Autor
Monika Kamińska
Tytuł
Tajemnica niebieskich drzwi
ISBNMore
Niepowtarzalny dziesięciocyfrowy, a od 01.01.2007 13-cyfrowy identyfikator książki
978-83-66577-41-1
Ilustracje
Aleksandra Kucharska‑Cybuch
Liczba stron
140
Oprawa
oprawa twarda
Premiera
28 października 2020
Wydawnictwo
Mamania
Wymiary
170x210
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixelpixelpixelpixelpixel